Klub kulture i Bluz Klub Koprivnica vas poziva na vatrenu večer blues glazbe u Križevcima!
Factory Settings (Koprivnica)
Autorski & cover jam blues rock band koji su, u početku kao Touch Down Trio, pokrenuli Zdravko Capek (bas), Darko Potočnik (bubnjevi) i Darko Budna (gitara, vokal). Ubrzo im se pridružio i prof. Mihael Kivač (klavijature). Glazba im se bazira na autorskim pjesmama i obradama rock i blues standarda. Na slide gitari pridružio im se i Miodrag Vučković, legenda koprivničke blues scene kojeg pamtimo iz grupe She Brought Me Gasoline. U navedenoj postavi otvoriti će ovu glazbenu večer.
Jadran & Imperfect State (Zagreb)
Jadran Mihelčić (2004.) započeo je glazbeno obrazovanje u Zagrebu, maturirao je sa šesnaest godina i upisao se na Muzičku akademiju u Zagrebu, gdje je trenutno student pete godine klavira. Tijekom obrazovanja, primio je brojne državne i međunarodne nagrade, uključujući nagrade na FDGS-u za najboljeg mladog autora i izvođača. Osim klasičnog obrazovanja, također studira jazz modul i produkciju na akademiji. Jedno od njegovih najznačajnijih postignuća do sada bio je nastup u velikoj dvorani KD Vatroslava Lisinskog sa Zagrebačkom filharmonijom. Strastveni je ljubitelj bluesa, često održava koncerte, izvodeći blues klasike i autorske stvari. Njegovi nastupi odveli su ga na renomirane festivale poput Thrill Blues Festivala i Notodden Blues Festivala, na kojem je pohađao Little Steven’s Blues School uz stipendiju EBU.
Čeka vas dva sata sata vatrene svirke uz nihove autorske pjesme, te niz obrada poznatih blues klasika. Grupa će nastupiti u sastavu: Jadran Mihelčić-klavijature, vokal, Petar Pavasović- bubanj, Jakov Kontak-bas, vokal, Nikola Budimir-gitara i Thian Schjaer-gitara + posebna gošća Vana Beara-vokal.
Veselimo se vašem dolasku i želimo vam dobru zabavu!