Održana izborna skupštine udruge K.V.A.R.K.

Dana 10. 12. 2022. održana je izborna skupština udruge K.V.A.R.K.. Prijedlog da predsjednica udruge ostane Lucija Deković, a Upravni odbor ostane u istom sastavu (Lovro Baričević, Ivan Solar, Krešimir Pavičić i Dijana Čeh) jednoglasno je usvojen.

Na skupštini je posebno istaknut rad s mladima te značajno povećanje broja mladih u članstvu udruge, kao i značajno povećanje financijskih sredstava za projekt Klub kulture – multimedijalni i kulturni centar pri Središnjem državnom uredu za demografiju i mlade usmjeren na organizaciju slobodnog vremena mladih putem klubova za mlade. Svoj fokus u 2023. godini ponovo stavljamo na rad s mladima te njihovo aktivno uključivanje u rad udruge kroz planiranje i provedbu određenih aktivnosti, tehničku podršku, volontiranje, rad u ugostiteljstvu i sl.

Jednoglasno su usvojeni programski i financijski plan za 2023. godinu, kao i operativni plan za 2023. godinu. Našim članovima zahvaljujemo na dolasku i svim aktivnostima kojima doprinose udruzi!

Zapisnik sa skupštine u privitku.

2022_Zapisnik sa redovne skupštine Udruge K.V.A.R.K.